KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16795004
nr 1679 5004
Göran Eliasson. Signerad, daterad 1994. Olja på duk, 91x72 cm, yttermått inklusive ram: 95x76 cm
Kondition: dukskada
Utrop:
600 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 17 februari 2025
kl 20:22:29
100 kr
150 kr
200 kr
800 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
6
1.100 kr
7
7
6
1.300 kr
7
1.400 kr (Budbetjänt)
6
1.500 kr
7
1.600 kr (Budbetjänt)
6
1.700 kr
7
7
7